FFSD-20-S-10.00-01-N-RW
- Артикул производителя:
- FFSD-20-S-10.00-01-N-RW
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.833' (254.00mm, 10.00")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)