SFSD-25-28-G-07.50-S
- Артикул производителя:
- SFSD-25-28-G-07.50-S
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.625' (190.50mm, 7.50")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)