TCSD-15-D-07.70-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-15-D-07.70-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.642' (195.58mm, 7.70")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)