FFSD-10-D-05.91-01-F-N
- Артикул производителя:
- FFSD-10-D-05.91-01-F-N
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- .050 X .050 C.L. FEMALE IDC ASSE
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- IDC
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 3.00µin (0.076µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.492' (150.00mm, 5.91")
- Number of Positions :
- 20
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)