BGAH425-125E
- Артикул производителя:
- BGAH425-125E
- Производитель/Бренд:
- Ohmite
- Краткое описание:
- BGA HEATSINK W/TAPE
- Производитель :
- Ohmite
- Категория товара :
- Heat Sinks
- Attachment Method :
- Thermal Tape, Adhesive (Included)
- Diameter :
- Fin Height :
- 0.492" (12.50mm)
- Length :
- 1.673" (42.50mm)
- Material :
- Aluminum Alloy
- Material Finish :
- Black Anodized
- Package Cooled :
- BGA, CPU, GPU
- Power Dissipation @ Temperature Rise :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Square, Angled Fins
- Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
- Thermal Resistance @ Natural :
- 2.50°C/W
- Type :
- Top Mount
- Width :
- 1.673" (42.50mm)