CR101-25VE
- Артикул производителя:
- CR101-25VE
- Производитель/Бренд:
- Ohmite
- Краткое описание:
- ALUMINUM HEATSINK 25MM DEGREASED
- Производитель :
- Ohmite
- Категория товара :
- Heat Sinks
- Attachment Method :
- 3 Clips and PC Pin
- Diameter :
- Fin Height :
- Length :
- 0.984" (25.00mm)
- Material :
- Aluminum Alloy
- Material Finish :
- Degreased
- Package Cooled :
- TO-101
- Power Dissipation @ Temperature Rise :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular, Fins
- Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
- Thermal Resistance @ Natural :
- 7.60°C/W
- Type :
- Board Level, Vertical
- Width :
- 1.969" (50.00mm)