AH10928V10000JE
- Артикул производителя:
- AH10928V10000JE
- Производитель/Бренд:
- Ohmite
- Краткое описание:
- ALUMINUM EXTRUSION 10"
- Производитель :
- Ohmite
- Категория товара :
- Heat Sinks
- Attachment Method :
- Bolt On
- Diameter :
- Fin Height :
- 2.280" (57.91mm)
- Length :
- 10.000" (254.00mm)
- Material :
- Aluminum Alloy
- Material Finish :
- Unfinished
- Package Cooled :
- Aluminum Housed Resistor
- Power Dissipation @ Temperature Rise :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular, Fins
- Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
- Thermal Resistance @ Natural :
- Type :
- Board Level, Vertical, Extrusion
- Width :
- 9.750" (247.65mm)