MHP-2550A300A
- Артикул производителя:
- MHP-2550A300A
- Производитель/Бренд:
- AMEC Thermasol
- Краткое описание:
- FLAT ALUMINIUM HEAT PIPE 2.5X50X
- Производитель :
- AMEC Thermasol
- Категория товара :
- Heat Pipes, Vapor Chambers
- Attachment Method :
- Metal Clip / TIM
- Diameter :
- Features :
- Height :
- 0.098" (2.50mm)
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Material :
- Aluminum
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Flat
- Thermal Resistance :
- 0.200°C/W
- Type :
- Heat Pipe
- Wick Type :
- Grooved
- Width :
- 1.969" (50.00mm)