TCMD-25-S-12.00-01
Артикул производителя:
TCMD-25-S-12.00-01
Производитель/Бренд:
Samtec Inc.
Краткое описание:
CABLE ASSEM 2MM 50PS SGL END 12"
Производитель :
Samtec Inc.
Категория товара :
Rectangular Cable Assemblies
Cable Termination :
IDC
Color :
Gray, Ribbon
Connector Type :
Plug to Cable
Contact Finish :
Tin
Contact Finish Thickness :
Features :
Length :
1.00' (304.80mm)
Number of Positions :
50
Number of Rows :
2
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)