HP-CWS-F08X47-200-N
- Артикул производителя:
- HP-CWS-F08X47-200-N
- Производитель/Бренд:
- Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation
- Краткое описание:
- COPPER-WATER HEAT PIPE, FLAT, LE
- Производитель :
- Категория товара :
- Heat Pipes, Vapor Chambers
- Attachment Method :
- Epoxy or Solder
- Diameter :
- Features :
- Height :
- 0.185" (4.70mm)
- Length :
- 7.874" (200.00mm)
- Material :
- Copper
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 180°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 75.0W @ 200mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Flat
- Thermal Resistance :
- Type :
- Heat Pipe
- Wick Type :
- Sintered
- Width :
- 0.394" (10.00mm)