HP-CWS-R04-302-N
- Артикул производителя:
- HP-CWS-R04-302-N
- Краткое описание:
- COPPER-WATER HEAT PIPE, ROUND, D
- Diameter :
- 0.157" (4.00mm) OD
- Length :
- 11.890" (302.00mm)
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 180°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 28.0W @ 302mm