SFSD-07-28-H-09.85-DR-NDX
- Артикул производителя:
- SFSD-07-28-H-09.85-DR-NDX
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.821' (250.19mm, 9.85")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)