ATS-HP-D9.5L300S58W-159
- Артикул производителя:
- ATS-HP-D9.5L300S58W-159
- Производитель/Бренд:
- Advanced Thermal Solutions Inc.
- Краткое описание:
- ROUND HEATPIPE 58W 9.5X300MM
- Производитель :
- Категория товара :
- Heat Pipes, Vapor Chambers
- Attachment Method :
- Epoxy or Solder
- Diameter :
- 0.374" (9.50mm) OD
- Features :
- Height :
- Length :
- 11.811" (300.00mm)
- Material :
- Copper
- Operating Temperature :
- 30°C ~ 120°C
- Platform :
- Power - Cooling :
- 72.7W @ 300mm