OAM92AN-11-1WB
- Артикул производителя:
- OAM92AN-11-1WB
- Производитель/Бренд:
- Orion Fans
- Краткое описание:
- AC MOTORS - 115V 48 X 99 X 92MM
- Производитель :
- Orion Fans
- Категория товара :
- Fan Accessories
- Fan Accessory Type :
- Motor
- Fits Fan Size :
- Length :
- 3.54" (90.0mm)