FFSD-06-D-03.20-01-N-RW-R
- Артикул производителя:
- FFSD-06-D-03.20-01-N-RW-R
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.267' (81.28mm, 3.20")
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)