SFSD-02-28-G-03.30-D-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-02-28-G-03.30-D-NUS
- Производитель/Бренд:
- Samtec Inc.
- Краткое описание:
- .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
- Производитель :
- Samtec Inc.
- Категория товара :
- Rectangular Cable Assemblies
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 10.0µin (0.25µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.275' (83.82mm, 3.30")
- Number of Positions :
- 4
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)