SFSD-07-30-H-05.51-DR-NUS
- Артикул производителя:
- SFSD-07-30-H-05.51-DR-NUS
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.459' (139.95mm, 5.51")
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)