SFSD-10-30-G-03.25-DR-NUS
Артикул производителя:
SFSD-10-30-G-03.25-DR-NUS
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)