SFSD-07-30-H-03.25-DR-NDX
Артикул производителя:
SFSD-07-30-H-03.25-DR-NDX
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
14
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)