TCSD-10-D-11.50-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-10-D-11.50-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- Flash
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.958' (292.10mm, 11.50")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)