TCSD-22-S-10.00-01-F
Артикул производителя:
TCSD-22-S-10.00-01-F
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Cable
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)