DB1203212H2B
- Артикул производителя:
- DB1203212H2B
- Производитель/Бренд:
- Wakefield-Vette
- Краткое описание:
- FAN BLOWER 119X32MM 12VDC WIRE
- Производитель :
- Wakefield-Vette
- Категория товара :
- DC Brushless Fans (BLDC)
- Air Flow :
- 32.1 CFM (0.899m³/min)
- Approval Agency :
- CE
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Blower
- Features :
- Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
- Ingress Protection :
- IP55 - Dust Protected, Water Resistant
- Noise :
- 49.0dB(A)
- Operating Temperature :
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 13.32 W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 2800 RPM
- Size / Dimension :
- Square/Rounded - 119mm L x 119mm H
- Static Pressure :
- 1.060 in H2O (264.0 Pa)
- Termination :
- 4 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Weight :
- Width :
- 32.00mm