CFM-8015BF-120-213-20
- Артикул производителя:
- CFM-8015BF-120-213-20
- Производитель/Бренд:
- CUI Devices
- Краткое описание:
- FAN AXIAL 80X15.4MM 12VDC WIRE
- Производитель :
- CUI Devices
- Категория товара :
- DC Brushless Fans (BLDC)
- Air Flow :
- 23.2 CFM (0.650m³/min)
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
- Ingress Protection :
- Noise :
- 21.3dB(A)
- Operating Temperature :
- 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 1.08 W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 2000 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 80mm L x 80mm H
- Static Pressure :
- 0.040 in H2O (10.0 Pa)
- Termination :
- 3 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 12VDC
- Weight :
- Width :
- 15.40mm