D4E146-AA25-34
- Артикул производителя:
- D4E146-AA25-34
- Производитель/Бренд:
- ebm-papst Inc.
- Краткое описание:
- FAN BLWR CENT 206X270MM 115VAC
- Производитель :
- ebm-papst Inc.
- Категория товара :
- AC Fans
- Air Flow :
- 450.0 CFM (12.60m³/min)
- Approval Agency :
- CE, VDE
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Blower, Centrifugal
- Features :
- Ingress Protection :
- Noise :
- 55.0dB(A)
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 128W
- Product Status :
- Obsolete
- RPM :
- Size / Dimension :
- Rectangular/Rounded - 206mm L x 219mm H (146mm Dia)
- Static Pressure :
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 115VAC
- Weight :
- 7.7 lbs (3.5 kg)
- Width :
- 270.0mm