D2E133-DB21-46
- Артикул производителя:
- D2E133-DB21-46
- Производитель/Бренд:
- ebm-papst Inc.
- Краткое описание:
- FAN BLWR CENT 204X270MM 115VAC
- Производитель :
- ebm-papst Inc.
- Категория товара :
- AC Fans
- Air Flow :
- 420.0 CFM (11.76m³/min)
- Approval Agency :
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Blower, Centrifugal
- Features :
- Ingress Protection :
- Noise :
- 55.0dB(A)
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 195W
- Product Status :
- Obsolete
- RPM :
- Size / Dimension :
- Rectangular - 204mm L x 213mm H (133mm Dia)
- Static Pressure :
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 115VAC
- Weight :
- Width :
- 270.0mm