R4D400-AD22-06
- Артикул производителя:
- R4D400-AD22-06
- Производитель/Бренд:
- ebm-papst Inc.
- Краткое описание:
- MOTORIZED IMPELLER
- Производитель :
- ebm-papst Inc.
- Категория товара :
- AC Fans
- Air Flow :
- Approval Agency :
- CCC, EAC
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial, 3 Phase
- Features :
- Thermal Overload Protector (TOP)
- Ingress Protection :
- IP54 - Dust Protected, Water Resistant
- Noise :
- Operating Temperature :
- -40 ~ 104°F (-40 ~ 40°C)
- Power (Watts) :
- 515W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 1220 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 404mm Dia
- Static Pressure :
- Termination :
- 9 Wire Leads with Splice Terminals
- Voltage - Rated :
- 400VAC
- Weight :
- Width :
- 217.5mm