A2D250-AA02-18
- Артикул производителя:
- A2D250-AA02-18
- Производитель/Бренд:
- ebm-papst Inc.
- Краткое описание:
- AC AXIAL FAN
- Производитель :
- ebm-papst Inc.
- Категория товара :
- AC Fans
- Air Flow :
- Approval Agency :
- CCC, CE, EAC
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial, 3 Phase
- Features :
- Dual Voltage
- Ingress Protection :
- IP44
- Noise :
- Operating Temperature :
- -13 ~ 104°F (-25 ~ 40°C)
- Power (Watts) :
- 160W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 2950 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 250mm Dia
- Static Pressure :
- 1.204 in H2O (300.0 Pa)
- Termination :
- 7 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 230/400VAC
- Weight :
- Width :
- 83.00mm