R2E146-AW07-05
- Артикул производителя:
- R2E146-AW07-05
- Производитель/Бренд:
- ebm-papst Inc.
- Краткое описание:
- MOTORIZED IMPELLER
- Производитель :
- ebm-papst Inc.
- Категория товара :
- AC Fans
- Air Flow :
- Approval Agency :
- CE, EAC
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Motorized Impellers
- Features :
- Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
- Ingress Protection :
- IP44
- Noise :
- Operating Temperature :
- -13 ~ 86°F (-25 ~ 30°C)
- Power (Watts) :
- 155W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 1750 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 146mm Dia
- Static Pressure :
- 0.401 in H2O (100.0 Pa)
- Termination :
- 4 Wire Leads with Splice Terminals
- Voltage - Rated :
- 230VAC
- Weight :
- Width :
- 72.00mm