OAB13391-11-1WB
- Артикул производителя:
- OAB13391-11-1WB
- Производитель/Бренд:
- Orion Fans
- Краткое описание:
- FAN IMP MTRZD 133X91MM 115VAC W/
- Производитель :
- Orion Fans
- Категория товара :
- AC Fans
- Air Flow :
- 188.0 CFM (5.26m³/min)
- Approval Agency :
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Motorized Impellers
- Features :
- Thermal Overload Protector (TOP)
- Ingress Protection :
- IP55 - Dust Protected, Water Resistant
- Noise :
- 60.0dB
- Operating Temperature :
- -40 ~ 140°F (-40 ~ 60°C)
- Power (Watts) :
- 41.00W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 3200 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 133mm Dia
- Static Pressure :
- 0.880 in H2O (219.2 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 115VAC
- Weight :
- 2.7 lbs (1.2 kg)
- Width :
- 91.50mm