UF92B12-BWHR
- Артикул производителя:
- UF92B12-BWHR
- Производитель/Бренд:
- Mechatronics Fan Group
- Краткое описание:
- FAN AXIAL 92X25MM 115VAC WIRE
- Производитель :
- Mechatronics Fan Group
- Категория товара :
- AC Fans
- Air Flow :
- 40.0 CFM (1.12m³/min)
- Approval Agency :
- CE, cUL, TUV, UL
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Ingress Protection :
- Noise :
- 36.0dB(A)
- Operating Temperature :
- -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C)
- Power (Watts) :
- 11.00W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 3000 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 92mm L x 92mm H
- Static Pressure :
- 0.260 in H2O (64.8 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 115VAC
- Weight :
- 0.618 lb (280.32 g)
- Width :
- 25.00mm