SF11592A-1092MSL.GN
- Артикул производителя:
- SF11592A-1092MSL.GN
- Производитель/Бренд:
- Sunon Fans
- Краткое описание:
- FAN AXIAL 91.5X25.5MM 115VAC
- Производитель :
- Sunon Fans
- Категория товара :
- AC Fans
- Air Flow :
- 26.0 CFM (0.728m³/min)
- Approval Agency :
- CE, CUR, TUV, UL
- Bearing Type :
- Sleeve
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Ingress Protection :
- Noise :
- 30.0dB(A)
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 6.00W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 1700 RPM
- Size / Dimension :
- Square - 91.5mm L x 91.5mm H
- Static Pressure :
- 0.090 in H2O (22.4 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 115VAC
- Weight :
- 0.617 lb (280.00 g)
- Width :
- 25.50mm