R4E280-AD12-15
- Артикул производителя:
- R4E280-AD12-15
- Производитель/Бренд:
- ebm-papst Inc.
- Краткое описание:
- FAN IMP MTRZD 280X125MM 115VAC
- Производитель :
- ebm-papst Inc.
- Категория товара :
- AC Fans
- Air Flow :
- 991.8 CFM (27.77m³/min)
- Approval Agency :
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Motorized Impellers
- Features :
- Ingress Protection :
- Noise :
- 67.0dB(A)
- Operating Temperature :
- Power (Watts) :
- 105W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- Size / Dimension :
- Round - 280mm Dia
- Static Pressure :
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 115VAC
- Weight :
- 6.2 lbs (2.8 kg)
- Width :
- 125.0mm