OA2543AP-22-1WB1868
- Артикул производителя:
- OA2543AP-22-1WB1868
- Производитель/Бренд:
- Orion Fans
- Краткое описание:
- FAN 230AC 254X254X89MM IP68 WIRE
- Производитель :
- Orion Fans
- Категория товара :
- AC Fans
- Air Flow :
- 930.0 CFM (26.04m³/min)
- Approval Agency :
- CE, cURus, TUV, UR
- Bearing Type :
- Ball
- Fan Type :
- Tubeaxial
- Features :
- Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
- Ingress Protection :
- IP68 - Dust Tight, Waterproof
- Noise :
- 67.0dB
- Operating Temperature :
- -22 ~ 176°F (-30 ~ 80°C)
- Power (Watts) :
- 105W
- Product Status :
- Active
- RPM :
- 3300 RPM
- Size / Dimension :
- Round - 254mm Dia
- Static Pressure :
- 1.100 in H2O (274.0 Pa)
- Termination :
- 2 Wire Leads
- Voltage - Rated :
- 230VAC
- Weight :
- 5.2 lbs (2.4 kg)
- Width :
- 89.00mm