DRPC-W-JL-NC-R10
- Артикул производителя:
- DRPC-W-JL-NC-R10
- Производитель/Бренд:
- iEi Technology
- Краткое описание:
- FANLESS SYSTEM WITH INTEL CELERO
- Производитель :
- iEi Technology
- Категория товара :
- Single Board Computers (SBCs), Computer On Module (COM)
- Analog Input:Output :
- Cooling Type :
- Core Processor :
- Intel® Celeron™ N5105
- Digital I/O Lines :
- Ethernet :
- GbE (3)
- Expansion Site/Bus :
- M.2, PCIe, SATA
- Form Factor :
- Number of Cores :
- 4
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 10W
- Product Status :
- Active
- RAM Capacity/Installed :
- 8GB/0GB
- RS-232 (422, 485) :
- 1
- Size / Dimension :
- 6.929" x 4.567" (176.00mm x 116.00mm)
- Speed :
- 2.9GHz