VL-EPU-3310-EDP
- Артикул производителя:
- VL-EPU-3310-EDP
- Краткое описание:
- CPU E3845 1.91GHZ 4GB
- Core Processor :
- Atom E3845
- Number of Cores :
- 4
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 6.80W
- RAM Capacity/Installed :
- 4GB/4GB
- Size / Dimension :
- 2.170" x 3.310" (55.00mm x 84.00mm)
- Speed :
- 1.91GHz