VL-EPU-3310-EAP
- Артикул производителя:
- VL-EPU-3310-EAP
- Производитель/Бренд:
- VersaLogic Corporation
- Краткое описание:
- CPU E3815 1.46GHZ 2GB
- Производитель :
- VersaLogic Corporation
- Категория товара :
- Single Board Computers (SBCs), Computer On Module (COM)
- Analog Input:Output :
- 0:0
- Cooling Type :
- Heat Plate
- Core Processor :
- Atom E3815
- Digital I/O Lines :
- Ethernet :
- GbE
- Expansion Site/Bus :
- Form Factor :
- EPU
- Number of Cores :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power (Watts) :
- 5.40W
- Product Status :
- Obsolete
- RAM Capacity/Installed :
- 2GB/2GB
- RS-232 (422, 485) :
- 2
- Size / Dimension :
- 2.170" x 3.310" (55.00mm x 84.00mm)
- Speed :
- 1.46GHz