SOM-5992P2-U2A1
- Артикул производителя:
- SOM-5992P2-U2A1
- Производитель/Бренд:
- Advantech
- Краткое описание:
- PENTIUM D1508 2.2GHZ 2C
- Производитель :
- Advantech
- Категория товара :
- Single Board Computers (SBCs), Computer On Module (COM)
- Analog Input:Output :
- Cooling Type :
- Fan
- Core Processor :
- Intel Pentium D1508
- Digital I/O Lines :
- 8
- Ethernet :
- 10/100/1000Mbps, 10GbE (2)
- Expansion Site/Bus :
- LPC, PCIe
- Form Factor :
- COM Express R3.0 Basic Module, Type 7
- Number of Cores :
- 2
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 25W
- Product Status :
- Active
- RAM Capacity/Installed :
- 64GB/0GB
- RS-232 (422, 485) :
- 0
- Size / Dimension :
- 4.920" x 3.740" (124.96mm x 94.99mm)
- Speed :
- 2.2GHz