IGC50T120T8RLX7SA2
- Артикул производителя:
- IGC50T120T8RLX7SA2
- Производитель/Бренд:
- Cypress Semiconductor Corp
- Краткое описание:
- IGBT 1200V 50A DIE
- Производитель :
- Cypress Semiconductor Corp
- Категория товара :
- Transistors - IGBTs - Single
- Current - Collector (Ic) (Max) :
- Current - Collector Pulsed (Icm) :
- 150 A
- Gate Charge :
- IGBT Type :
- Trench Field Stop
- Input Type :
- Standard
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Power - Max :
- Product Status :
- Active
- Reverse Recovery Time (trr) :
- Supplier Device Package :
- Switching Energy :
- Td (on/off) @ 25°C :
- Test Condition :
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
- 2.07V @ 15V, 50A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
- 1200 V