FFMD-07-T-02.30-01-N-R
- Артикул производителя:
- FFMD-07-T-02.30-01-N-R
- Connector Type :
- Socket to Plug, Reversed
- Contact Finish :
- Tin
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.192' (58.42mm, 2.30")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)