IXXN110N65C4H1
Артикул производителя:
IXXN110N65C4H1
Производитель/Бренд:
Hartland Controls/Littelfuse
Краткое описание:
IGBT MOD 650V 210A 750W SOT227B
Производитель :
Hartland Controls/Littelfuse
Категория товара :
Transistors - IGBTs - Modules
Configuration :
Single
Current - Collector (Ic) (Max) :
210 A
Current - Collector Cutoff (Max) :
50 µA
IGBT Type :
PT
Input :
Standard
Input Capacitance (Cies) @ Vce :
3.69 nF @ 25 V
Mounting Type :
Chassis Mount
NTC Thermistor :
No
Operating Temperature :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Package / Case :
SOT-227-4, miniBLOC
Power - Max :
750 W
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
SOT-227B
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
2.35V @ 15V, 110A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
650 V