MG100P12E2
- Артикул производителя:
- MG100P12E2
- Краткое описание:
- Transistors - IGBTs - Modules E2
- Configuration :
- Three Phase Inverter with Brake
- Current - Collector (Ic) (Max) :
- 100 A
- Current - Collector Cutoff (Max) :
- 1 mA
- IGBT Type :
- Input :
- Three Phase Bridge Rectifier
- Input Capacitance (Cies) @ Vce :
- 2600 pF @ 25 V
- NTC Thermistor :
- Yes
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 442 W
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
- 2.35V @ 15V, 50A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
- 1200 V