MG75P12E2A
Артикул производителя:
MG75P12E2A
Производитель/Бренд:
Yangjie Technology
Краткое описание:
Transistors - IGBTs - Modules E2
Производитель :
Yangjie Technology
Категория товара :
Transistors - IGBTs - Modules
Configuration :
Three Phase Inverter with Brake
Current - Collector (Ic) (Max) :
75 A
Current - Collector Cutoff (Max) :
1 mA
IGBT Type :
Input :
Three Phase Bridge Rectifier
Input Capacitance (Cies) @ Vce :
2000 pF @ 25 V
Mounting Type :
Chassis Mount
NTC Thermistor :
Yes
Operating Temperature :
-40°C ~ 150°C (TJ)
Package / Case :
Module
Power - Max :
300 W
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
2.35V @ 15V, 40A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
1200 V