MG50P12E2
- Артикул производителя:
- MG50P12E2
- Краткое описание:
- Transistors - IGBTs - Modules E2
- Configuration :
- Single
- Current - Collector (Ic) (Max) :
- 50 A
- Current - Collector Cutoff (Max) :
- 1 mA
- IGBT Type :
- Input :
- Standard
- Input Capacitance (Cies) @ Vce :
- 2600 pF @ 25 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 227 W
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
- 2.3V @ 15V, 50A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
- 1200 V