MG150HF12TLC2
- Артикул производителя:
- MG150HF12TLC2
- Краткое описание:
- Transistors - IGBTs - Modules C2
- Current - Collector (Ic) (Max) :
- 150 A
- Current - Collector Cutoff (Max) :
- 1 mA
- IGBT Type :
- Trench
- Input Capacitance (Cies) @ Vce :
- 11000 pF @ 25 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 833 W
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
- 2.05V @ 15V, 150A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
- 1200 V