MG25P12E1A
- Артикул производителя:
- MG25P12E1A
- Краткое описание:
- Transistors - IGBTs - Modules E1
- Configuration :
- Three Phase Inverter with Brake
- Current - Collector (Ic) (Max) :
- 25 A
- Current - Collector Cutoff (Max) :
- 1 mA
- Input Capacitance (Cies) @ Vce :
- 1350 pF @ 25 V
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 155 W
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
- 2.25V @ 15V, 15A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
- 1200 V