MG100HF12TLC1
- Артикул производителя:
- MG100HF12TLC1
- Краткое описание:
- Transistors - IGBTs - Modules C1
- Configuration :
- Single Switch
- Current - Collector (Ic) (Max) :
- 100 A
- Current - Collector Cutoff (Max) :
- 1 mA
- IGBT Type :
- Trench
- Input :
- Standard
- Input Capacitance (Cies) @ Vce :
- 7430 pF @ 25 V
- NTC Thermistor :
- No
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 785 W
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
- 1.85V @ 15V, 100A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
- 1200 V