MG75U12MRGJ
- Артикул производителя:
- MG75U12MRGJ
- Краткое описание:
- Transistors - IGBTs - Modules GJ
- Configuration :
- Single
- Current - Collector (Ic) (Max) :
- 100 A
- Current - Collector Cutoff (Max) :
- 100 µA
- IGBT Type :
- Input :
- Standard
- Input Capacitance (Cies) @ Vce :
- 5500 pF @ 25 V
- NTC Thermistor :
- No
- Operating Temperature :
- 150°C (TJ)
- Package / Case :
- SOT-227-4
- Power - Max :
- 420 W
- Supplier Device Package :
- SOT-227
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
- 2.3V @ 15V, 75A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
- 1200 V