IXA40PG1200DHG-TUB
- Артикул производителя:
- IXA40PG1200DHG-TUB
- Производитель/Бренд:
- Hartland Controls/Littelfuse
- Краткое описание:
- IGBT H BRIDGE 1200V 63A SMPD
- Производитель :
- Hartland Controls/Littelfuse
- Категория товара :
- Transistors - IGBTs - Arrays
- Configuration :
- Half Bridge
- Current - Collector (Ic) (Max) :
- 63 A
- Current - Collector Cutoff (Max) :
- 150 µA
- IGBT Type :
- PT
- Input :
- Standard
- Input Capacitance (Cies) @ Vce :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- NTC Thermistor :
- No
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Package / Case :
- 9-SMD Module
- Power - Max :
- 230 W
- Product Status :
- Active
- Supplier Device Package :
- ISOPLUS-SMPD™.B
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
- 2.15V @ 15V, 35A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
- 1200 V