IXA40RG1200DHG-TUB
- Артикул производителя:
- IXA40RG1200DHG-TUB
- Краткое описание:
- IGBT H BRIDGE 1200V 63A SMPD
- Current - Collector (Ic) (Max) :
- 63 A
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Power - Max :
- 230 W
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic :
- 2.15V @ 15V, 35A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
- 1200 V