IDSD-06-D-17.50-G-RW-R
- Артикул производителя:
- IDSD-06-D-17.50-G-RW-R
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- Features :
- Reverse Wiring
- Length :
- 1.46' (444.50mm)
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)